264.704,86 KM za PC 96-2

Općini Vitez smiješe se nova ulaganja, novac za razvoj poslovnih zona

Općina Vitez
25.04.2026.
u 17:34

Potpisivanjem ovog ugovora Općina Vitez nastavlja kontinuirano ulagati u razvoj poslovne infrastrukture, s posebnim naglaskom na unaprjeđenje uvjeta za rad poduzetnika i jačanje lokalne ekonomije

Načelnik općine Vitez Boris Marjanović boravio je u Mostaru gdje je, uime Općine Vitez, potpisao ugovor s Federalnim ministarstvom razvoja, poduzetništva i obrta, odnosno ministrom Vojinom Mijatovićem, o dodjeli bespovratnih sredstava za realizaciju značajnog infrastrukturnog projekta.

Riječ je o projektu „Izgradnja lokalnih promentica u poslovnom centru PC 96-2, priključna cesta na S2A“, čiji je cilj unapređenje prometne infrastrukture u jednoj od poslovnih zona općine Vitez te stvaranje kvalitetnijih uvjeta za razvoj gospodarstva i privlačenje novih investicija.

Ukupna vrijednost projekta iznosi 264.704,86 KM, dok Federalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta sudjeluje u financiranju s iznosom od 158.823,86 KM, kroz program kapitalnih transfera u cilju jačanja konkurentnosti malog i srednjeg poduzetništva.

Potpisivanjem ovog ugovora Općina Vitez nastavlja kontinuirano ulagati u razvoj poslovne infrastrukture, s posebnim naglaskom na unaprjeđenje uvjeta za rad poduzetnika i jačanje lokalne ekonomije.

- Načelnik Marjanović istaknuo je kako je riječ o projektu od značaja za daljnji razvoj poslovnih zona u Vitezu, naglasivši važnost suradnje s višim razinama vlasti koje prepoznaju i podržavaju lokalne razvojne inicijative - navode iz Općine Vitez.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata