Fifa je Pogbin pogodak upisala kao autogol Australaca

17.06.2018.
u 15:15

Fifa je odlučila da je to bio autogol australskog reprezentativca Aziza Behicha

Fifa je u nedjelju, dan nakon utakmice Francuska - Australija koja je igrana u Kazanju i završila rezultatom 2-1 za 'les bleus', pripisala drugi gol Francuza australskom reprezentativcu Azizu Behichu.

Prvi gol za Francusku zabio je s bijele točke u 58. minuti Antoine Griezmann, a drugi koji je zabijen u 80. minuti sudac je pripisao Pogbi. Pogba je na rubu kaznenog prostora zahvatio loptu u pokušaju da zaobiđe nadolazećeg australskog braniča Aziza Behicha.

No, od Behicheve noge lopta se odbila i u idealnom luku preletjela preko vratara Mathewa Ryana, udarila u gredu te se odbila na travnjak cijelim obujmom iza gol-crte.

Fifa je odlučila da je to bio autogol australskog reprezentativca Aziza Behicha.