Karate

Natjecatelji Karate kluba Široki osvojili tri medalje u Sarajevu

10.03.2016.
u 07:00

Na turniru “Ilidža Open”, na kojem je sudjelovalo oko 900 natjecatelja iz šest država regije, Karate klub Široki nastupio je s pet natjecatelja koji su osvojili ukupno tri medalje.

Srebrno odličje osvojile su Gabrijela Begic u kategoriji juniorki -53 kg i Anđela Soldo u kategoriji juniorki -48 kg. Tvrtko Bazina u kategoriji juniora -61 kg osvojio je treće mjesto. Mile Soldo i Antonio Lončar su ovoga puta ostali bez medalja iako su pokazali dosta dobru formu. Milu Soldu je u prvom kolu zapao dvostruki prvak Europe Mirza Čajić, gdje je Mile pružio odličan otpor, ali, nažalost, izgubio je tijesnim rezultatom od 2:1.

Novi uspjeh mladih karataša Širokog samo je potvrda dobrog rada ovog kluba u proteklom razdoblju.