NEVJEROJATNA PRIČA

NEVJEROJATNA OKLADA Uplatio 100 tisuća dolara na utakmicu pa ga svi počeli ismijavati

španjolska euro
Wolfgang Rattay/REUTERS
21.06.2026.
u 19:52

Da je pogodio svoju okladu, kladioničar bi zaradio gotovo 800.000 dolara, ali od toga naravno neće biti ništa

Na svjetskom prvenstvu bilo je raznih oklada, a među one najluđe spada anonimni korisnik platforme Poylmarket. Naime, on je odigrao nevjerojatnu okladu na utakmici Španjolske i Saudijske Arabije i kladio se kako furija neće dobiti Arabiju. 

Uložio je čak 96 tisuća dolara na to da Španjolska neće pobijediti Saudijsku Arabiju. Malo je reći da mu se oklada obila o glavu jer su moćni Španjolci poveli već u 10. minuti golom Laminea Yamala, a onda je nevjerojatni Oyarzabal u 21. i 24. povisio na 3:0 te praktički završio priču.

Da je pogodio svoju okladu, kladioničar bi zaradio gotovo 800.000 dolara, ali od toga naravno neće biti ništa. Na društvenim mrežama se brzo proširila informacija u ovoj okladi, a komentatori su odmah počeli ismijavati kladioničara zbog suludog poteza. 

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata