Zrinjski nije uspio slomiti Široki, Krstanović promašio zlatnu priliku

utakmica
1/3
05.11.2016.
u 17:49

Zrinjski i Široki Brijeg su odigrali 0:0 u hercegovačkom derbiju. Aktualni prvak Zrinjski je pokazao da je kvalitetnija momčad, ali ipak nije bilo dovoljno za pobjedu i nova tri boda.

Iako je Zrinjski odigrao bolje prvo poluvrijeme, najbolju priliku u tom dijelu su imali igrači Širokog Brijega. Sve je krenulo velikom pogreškom vratara Kozića u 43. minuti, ali Krstanović nije iskoristio čistu situaciju jedan na jedan. Pucao je slabo i točno u Kozića koji se uspio iskupiti za svoju pogrešku, prenosi Goal.com

Zrinjski je ušao opasno i u drugo poluvrijeme, a nakon samo četiri minute Todorović se našao u prilici. Krenuo je sam na Soldu, pokušao ga je predriblati, ali je vratar Širokog odlično reagirao.

Pet minuta kasnije uzvratio je Široki. Ivanković je pucao iz jako dobre pozicije, ali pokraj gola.

Zrinjskom je ovo bio četvrti remi u sezoni, ali svejedno ima devet bodova prednosti pred Radnikom i Sarajevom.