Rakitić nakon El Clasica

Nije bilo moguće, moramo naprijed

Ivan Rakitić
04.04.2016.
u 20:27

Nakon što je procurila taktika Zinedinea Zidanea protiv Barcelone, čini se da se i Ivan Rakitić brzo oporavio od subotnjeg poraza od Real Madrida u El Clasicu. Veznjak Barcelone na Twitteru je objavio fotografiju sa suigračem Danijem Alvesom uz poruku:

- U budućnost je najbolje gledati s osmijehom. Radujem se sutrašnjoj utakmici u Ligi prvaka.

Nešto ranije se na društvenim mrežama još jednom osvrnuo na poraz od Reala:

- Nije bilo moguće... Moramo ići naprijed i razmišljati o Ligi prvaka.

Barcelona unatoč porazu još uvijek ima sedam bodova više od najvećeg rivala te šest više od Atletico Madrida. Katalonci nemaju puno vremena za odmor jer već sutra igraju protiv Atletico Madrida u četvrtfinalu Lige prvaka... 

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata