košarka

ABA 2: Zlatibor bolji od Širokog

13.11.2020.
u 19:11

U susretu drugog kola košarkaške ABA 2 lige Zlatibor je svladao Široki rezultatom 88:80.

Bila je to utakmica dvaju različitih poluvremena. U prvom je Široki bio bolja momčad te se na odmor otišlo pri vodstvu bh. predstavnika 43:31.

Međutim, u nastavku su se košarkaši Zlatibora razigrali te su na kraju zasluženo došli do pobjede 88:80.

Zlatibor je do pobjede predvodio Dragoslav Papić s 20 poena, dok je u redovima Širokog Rashun Davis ubacio 26, a Dario Drežnjak 25 poena.

Prvi dio sezone ABA lige igrat će se na tri turnira, a na prvom turniru koji se igra na Zlatiboru Široki će odigrati još dva susreta. U nedjelju protivnik momčadi Damira Vujanovića bit će MZT Skopje, a dva dana kasnije Sutjeska.

U prvom kolu Široki je upisao pobjedu bez borbe, jer na prvi turnir zbog koronavrusa nije doputovala momčad Gorice.