Prijedor

S tuđe bankovne kartice potrošili 26.000 KM

bankomat
18.08.2015.
u 13:19

Novac su potrošili plaćajući u tržnim centrima i benzinskim crpkama te podižući novac s bankomata

Tri Prijedorčana osumnjičena su da su potrošila 26.000 KM s bankovne kartice jedne osobe, plaćajući u tržnim centrima i benzinskim stanicama na području Prijedora robe i usluge i podižući novac s bankomata.

Osumnjičene osobe čiji su inicijali M.S, D.P. i S.P.Č. terete se za krivično djelo teška krađa, priopćeno je danas iz Centra javne sigurnosti Prijedor. Oni su novac s bankovne kartice oštećene osobe trošili od svibnja 2014. godine do kolvoza 2015. godine.

Prijedorska policija priopćila je da je u pretresu kuće osobe inicijala A.B. iz Čarakova kod Prijedora pronašla i oduzela jednu ručnu bombu i municiju kalibra 7,9 milimetara.

"Svi oduzeti predmeti prebačeni su u depozit Osnovnog suda Prijedor, a protiv osobe inicijala A.B. slijedi podnošenje izvješća za počinjeno krivično djelo nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija", navodi se u priopćenju. 

Policija je pretres obavila jučer na osnovu naredbe suca za prethodni postupak Osnovnog suda u Prijedoru. 

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata