opasnost od strujnog udara i požara

Tri vrste produžnih kabela se povlače s tržišta

Profimedia
31.01.2019.
u 15:19

Na tržištu BiH pronađena su dva tipa produžnih kablela porijeklom iz Srbije i jedan iz Kine koji spadaju u grupu nesigurnih proizvoda, jer predstavljaju opasnost od strujnog udara i požara.

Riječ je o produžnim kabelima "Art 440", s tri utičnice i "005721" s jednom utičnicom iz Srbije, te tipu "ROA 5310" s pet utičnica čija je zemlja porijekla Kina, objavila je Agencija za nadzor nad tržištem BiH, javlja Srna. 

Svi uvoznici ovih kabela poduzeli su mjere povlačenja proizvoda i njihovo uništavanje, a potrošačima koji su kupili ove proizvode preporučuje se da ih prestanu koristiti i vrate trgovini u kojoj su kupljeni.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata