Plenković: Rekao sam Izetbegoviću i Čoviću da preglasavanje Hrvata nije dobro
"Smatramo da prakse koje postoje od 2006. godine nisu dobre, da jedan drugi narod bira Hrvatima predstavnika u predsjedništvu. Ja sam to jasno kazao jučer Izetbegoviću i Čoviću", rekao je Plenković