Zeba donio pobjedu Željezničara u Banjoj Luci

asd
11.03.2017.
u 17:38

Nogometaši Željezničara pobijedili su danas u Banjoj Luci ekipu Metalleghea sa 1:0, u susretu 21. kola Premijer lige BiH.

Ovom pobjedom Željezničar je zadržao priključak za vodećim dvojcem Zrinjskim i Sarajevom u borbi za naslov prvaka.

Pobjedu timu sa Grbavice donio je Zajko Zeba u 89. minuti.

Tijekom cijelog susreta Željezničar je igrao bolje i stvarao prilike, ali nije uspijevao doći do gola. Ivan Lendrić je u 24. minuti propustio realizirati jedanaesterac, a isti igrač se u drugom poluvremenu ponovo našao u odličnoj poziciji ali je promašio gol.

Minutu prije kraja Zeba je udarcem glavom sa sedam metara pogodio gol za veliko slavlje svoje ekipe.