potez za pohvalu

Vukotić protiv Čelika napravio potez vrijedan divljenja

25.11.2017.
u 16:14

Kapetan Krupe Aleksandar Vukotić napravio je protiv Čelika potez koji se zaista rijetko viđa na bh. terenima. Gosti su nakon prvih 45 minuta imali sigurno vodstvo od 2:0, a trener domaćeg tima Vinko Divković odlučio je na poluvremenu da umjesto Armina Duvnjaka šansu za igru dobije Dino Ćemalović, piše Sportsport.ba.

Ipak, zbog problema s opremom sudac Zoran Soknić nije Ćemaloviću odmah dopustio da uđe u igru, već je morao popraviti opremu, a drugo poluvrijeme je započelo s igračem manje kod Čelika. Vidio je to Vukotić.

Kako je lopta bila kod njega u posjedu, on je izbacio loptu izvan terena kako bi Ćemalović mogao ući u igru i kako bi rivali kompletirali ekipu. Ovo je nešto što rijetko viđa na ternima u BH Telecom Premijer ligi BiH, ali je svakako potez za svaku pohvalu.