Urugvaj razbio Ruse i osigurao prvo mjesto u skupini

1/2
25.06.2018.
u 18:14

Sve nade Rusa u bilo kakav preokret srušene su u 36. minuti kada je Smolnikov dobio drugi žuti karton.

Urugvaj je pobjedom protiv domaćina Rusije 3:0 osigurao prvo mjesto u skupini A.

Sve bitno dogodilo se u prvih 45 minuta utakmice. Urugvaj je poveo već u 10. minuti golom Suareza iz slobodnog udarca, no treba istaknuti i da gol ide na dušu Akinfejeva jer zabio je napadač Barcelone u njegov kut.

U 23. minuti već je bilo 2:0. Laxalt je opalio s 20-ak metara, a lopta je na putu do gola pogodila Čeriševa i završila u mreži.

Do kraja smo gledali prilično nezanimljivu utakmicu u kojoj su Urugvajci kontrolirali igru, a u 90. minuti preko Cavanija i potvrdili uvjerljivu 3:0 pobjedu.