1/4
07.10.2016.
u 22:11

HMRK Zrinjski u 5. kolu rukometne Premier lige BiH pobijedio je Čelik.

Odmah na početku prvog poluvremena Zrinjski je došao do velike prednosti, a tako je ostalo i do kraja poluvremena. Na odmor se otišlo s rezultatom 15:8. I u drugom poluvremenu Zrinjski je nastvio s odličnom igrom te su pobijedili s 30:21.

Najbolji u redovima Zrinjskog bili su Vistorop sa 7 i Delić s 5 pogodaka. Doko, Perić, Šoljić i Marić s po 3, a Mandarić i Sarajlić po 2 gola. U strijelce su se upisali i Bošković, te Vidačak.

Kod gostiju iz Zenice najučinkovitiji bio je Begagić s 5 golova.

Utakmicu su pratili i neki visoki dužnosnici, a među gledateljima je bio i član Predsjedništva BiH i predsjednik HDZ-a BiH i HNS-a Dragan Čović.