Slaven Bilić crveni karton
Alex Livesey/PA Images/PIXSELL
19.09.2020.
u 16:48

Everton i West Bromwich Albion na Goodison Parku odigrali su susret 2. kola Premiershipa, sudar koji se neće tako lako zaboraviti. Završio je sa sedam golova, 5:2 za domaćina, a bilo je i crvenih kartona, nažalost, jedan je dobio i bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić.

Naime, nakon odličnog starta u utakmicu i vodstva, WBA je nestao u zadnjim minutama prvog dijela. U zadnjoj minuti poluvremena najprije su primili gol, a zatim je Kieran Gibbs zaradio crveni karton. Nakon zvižduka za kraj poluvremena crveni karton je zbog prigovora zaradio i Bilić, pišu Sportske novosti.

Što se dogodilo? Gibbs je udario Jamesa Rodrigueza za što je dobio izravni crveni karton i tu je krenula ludnica.

Slaven Bilić nije se mogao pomiriti s takvom odlukom pa jena kraju prvog poluvremena uletio na travnjak i krenuo se prepirati sa sucem Mikeom Deanom.

Dean mu je pokazao izravni crveni karton i Bilić je isključen.

"Pa pogledaj prekršaj, jer drugi put će nas ubiti", čulo se kako Bilić govori sucu.

Nakon što je dobio crveni, nestalo je više diplomacije kod temperamentnog Bilića: "Ajd ti u pi*ku materinu!".