rasistički povici

Navijači Rome vrijeđali Ibrahimovića, a onda je reagirao Mourinho

07.01.2022.
u 08:02

Mourinho je čuo rasističke povike s dijela tribina na kojima su bili smješteni Romini navijači i zatražio od njih da prekinu vrijeđati švedskog napadača. Oni su ga odmah poslušali.

U okviru 20. kola Serie A na San Siru sastali su se Milan i Roma. Rosoneri su pružili sjajan nogomet, te tako dobili ekipu Rome rezultatom 3:1, a rezultat je mogao biti još veći.

Romini navijači su tijekom utakmice uzvikivali i pjevali pogrdne pjesme Zlatanu Ibrahimoviću.

Dogodilo se to tijekom drugog poluvremena utakmice u kojoj je Milan uz dva igrača više slavio 3:1, a trajalo je sve dok Jose Mourinho nije dao znak navijačima da prestanu to raditi, prenosi Avaz.

Ibrahimović je utakmicu započeo na klupi, a u igru ušao u 77. minuti. Uvrede su krenule nakon što je asistirao za gol kojim je Rafael Leao postavio konačan rezultat u 82. minuti.