Melnjak izašao iz igre pa iz svlačionice donio tri dresa za djecu s invaliditetom

Melnjak
13.09.2023.
u 19:54

Hajduk je u utakmici šesnaestine finala SuperSport Kupa u Slavonskom Brodu pobijedio Omladinac 6:0. Splićani nisu imali nikakvih problema s petoligašem koji je prvi i jedini udarac na gol uputio u 75. minuti, ali se junački branio cijelu utakmicu. Odmah nakon utakmice došlo je do upada domaćih navijača i kolektivnog slavlja, a onda i druženja domaćih i gostiju, piše Index.hr.

U toj fešti veliko je srce pokazao Dario Melnjak, lijevi bek Hajduka. Jedan od najboljih Hajdukovih igrača, asistirao je za vodeći gol pa na poluvremenu izašao iz igre, ali to ga nije spriječilo da oduševi publiku u Slavonskom Brodu prekrasnom gestom.

Melnjak je zapazio uz teren djecu s invaliditetom, vratio se u svlačionicu te opet izašao s tri svoja dresa i podijelio im ih. Gledatelji koji su zapazili gestu su ga počastili pljeskom i ovacijama.