Najbolja bh. plivačica

Lana Pudar nakon zlatne medalje na Svjetskom prvenstvu: Naporan rad se isplatio

Screenshot
05.09.2023.
u 21:37
Google icon Dodaj Večernji list među omiljene izvore na Googleu

Najbolja bh. plivačica Lana Pudar ponovno je briljirala. Sjajna Mostarka je oduševila sve nakon što je osvojila zlatnu medalju na Svjetskom juniorskom prvenstvu u disciplini 200 metara delfin.

Čudesna Lana nije imala konkurenciju u Izraelu i na kraju je slavila s vremenom 2:07.20. Osim zlatne medalje, Lana je postavila i novi rekord Svjetskih prvenstava u juniorskoj konkurenciji.

Mostarska plivačica je nakon pobjede poslala i kratku poruku, prenosi Avaz.

- Sretna sam, nemam riječi. Sretna sam što sam postala svjetska prvakinja i što sam postavila novi rekord svjetskih prvenstava. Naporan rad se isplatio. Ovo je jako važno iskustvo za mene, uoči predstojećih Olimpijskih igara u Parizu - poručila je Lana Pudar nakon utrke.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata