OKRŠAJ NA POLJUDU

Briljantni golovi Benrahoua i Sahitija za 2:0 uvjerljivog Hajduka protiv Varaždina na Poljudu

Hajduk
Ivo Cagalj/PIXSELL
22.04.2023.
u 21:10

Hajduk je na Poljudu u u 30. kolu Supersport HNL-a pobijedio Varaždin rezultatom 2:0 uz fenomenalne pogotke Benrahoua iz slobodnjaka u 25. i Sahitija vanjskim dijelom kopačke u 65. minuti.

Čudesno je u 65. minuti vanjskom u same 'rašlje' Zelenikinog gola pogodio Emir Sahiti, dok je u 25. minuti Benrahou fantastično plasirano iz slobodnog udarca s 18 metara lijevom nogom pogodio za vodstvo bijelih.

Varaždin je na susretu imao određene trenutke, ali Hajduk je tijekom većine dvoboja bio suveren te zasluženo slavio.