Lokomotivu Slavena Bilića prva pobjeda u 2013. godini!

Petar Glebov/Pixsell
27.04.2013.
u 18:32

Lokosi su kod kuće svladali Rostov i to s uvjerljivih 3:1 u 26. kolu prvenstva

Kakav dan za Slavena Bilića! Njegovo Lokomotiv upisao je prvu pobjedu u 2013. godini! Da bude slađa, nije bila minimalna, nego uvjerljiva - protiv Pletikosinog Rostova su lokosi na domaćem terenu slavili sa 3:1!

Povela je Bilićeva momčad pogotkom N'Doye u 20. minuti, u 29. su gosti izjednačili preko Kalačeva, da bi se na sljedeće mijenjanje rezultata čekalo sve do posljednjih minuta susreta.

U 83. je Caicedo zabio za 2:1, a u 89. Torbinskij postavio konačan rezultat.

Ovom prvenstvenom pobjedom, u 26. kolu, Lokomotiv je privremeno skočio na deveto mjesto sa 37 bodova, dva više od Krasnodara koji ima utakmicu manje, i tri manje od Kubana koji također tek ima odigrati ovo kolo.