Pacijent Klinike za neurokirurgiju Univerzitetskog kliničkog centra Tuzla sinoć je skočio s trećeg kata ove zdravstvene ustavove, a pri tome srećom nije zadobio skoro nikakve ozlijede. U UKC Tuzla se doznaje kako se radi o tridesetčetverogodišnjem J. A. s područja općine Kalesija, koji je skočio sinoć oko 18:30 sati s više od 10 metara visine. Prema navodima medija u BiH na ovaj korak odlučio se nakon što je saznao da ima tumor. Trenutno se J. A. nalazi na Odjelu intenzivne njege Klinike za neurokirurgiju UKC Tuzla i njegovo je stanje, prema riječima liječnika, stabilno. Istraga o ovom slučaju je u tijeku.
Bolnica u Tuzli
Skočio s trećeg kata bolnice kada je saznao da ima tumor
Pacijent srećom nije zadobio skoro nikakve ozlijede
Komentara 1
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svatko odlucuje o svome zivotu