Barci trofej, Messi promašio penal, Atletico dobio dva crvena kartona...

Barcelona (1)
Reuters/Pixsell
29.08.2013.
u 02:00

Nogometaši Barcelone osvojili su španjolski Superkup. Nakon što su u prvoj utakmici odigrali 1:1 protiv Atletico Madrida, u uzvratu je završilo bez pogodaka pa su Katalonci zbog gola u gostima došli do trofeja. Inače, bio je to prvi trofej njihova novog trenera Gerarda 'Tate' Martina.

Nije bilo previše uzbuđenja do 80. minute, a onda je uslijedila filmska završnica. Tada je sudac isključio Filipea Luiza zbog rušenja Danija Alvesa, a igrači Atletica žestoko su protestirali. Nakon toga igrači madridske momčadi zaigrali su oštrije, zbog čega im je sudac dodijelio nekoliko žutih kartona, a u 88. minuti zbog prekršaja na Pedru dosudio je jedanaesterac za Barcu. Messi ga je odlučio izvesti, ali je pogodio gredu.

U sudačkoj nadoknadi sudac je isključio i Ardu Turana koji je sjedio na klupi, ali je prigovarao pomoćniku.

>>Messi rasplakao Tella: Ti si nitko i ništa, tu si da bi igrao za mene