zeljo
VL FOTO
13.07.2010.
u 22:50

Tim Amara Osima je primio pet golova u prvih 40 minuta igre, s tim da su Izraelci promašili i jedan penal

Prvak Bosne i Hercegovine, ekipa Željezničara doživjela je debakl u Izraelu, gdje je u u pretkolu Lige pravaka poražena rezultatom 5:0 od domaćina Hapoela Tel Aviv.

Tim Amara Osima svih pet golova je primio u prvih 40 minuta igre, s tim da su Izraelci promašili i jedan penal.

U drugom poluvremenu se igralo mnogo opuštenije i u sporijem ritmu, što je svakako bilo razumnjivo s obzirom na rezultat iz prvog dijela utakmice.

Iako se odigralo tek prvih 90 minuta ogleda Željezničara i Hapoela, već sada se može reći kako je teško očekivati, skoro nemoguće, da će prvak BiH nastaviti natjecanje u Ligi prvaka. Izraelci su izgleda ipak bili preteška prepreka.