Čisti se kolnik...

VOZAČI, OPREZ! Prosulo se ulje po cesti, zatvoren izlaz Međugorje na autocesti A-1 (Bijača)

bijača
Vecernji.ba
25.06.2026.
u 15:05

Zbog čišćenja prosutoga ulja, trenutačno je zatvoren izlaz Međugorje, na autocesti A-1 Bijača - Međugorje, priopćeno je iz BIHAMK-a.

Vozačima se savjetuje strpljenje i oprez, posebice iz razloga što danas Međugorje obilježava 45. obljetnicu Gospinih ukazanja te su u to hercegovačkjo svetište stigle tisuće hodočasnika, a mnogi još pristižu kako bi nazočili središnjem, večernjem misnom slavlju na vanjskom oltaru župne crkve sv. Jakova.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata