Zbog čišćenja prosutoga ulja, trenutačno je zatvoren izlaz Međugorje, na autocesti A-1 Bijača - Međugorje, priopćeno je iz BIHAMK-a.
Vozačima se savjetuje strpljenje i oprez, posebice iz razloga što danas Međugorje obilježava 45. obljetnicu Gospinih ukazanja te su u to hercegovačkjo svetište stigle tisuće hodočasnika, a mnogi još pristižu kako bi nazočili središnjem, večernjem misnom slavlju na vanjskom oltaru župne crkve sv. Jakova.