VIDEO Mandžo zabio gol i asistirao u pobjedi nad Stuttgartom

'Bayern's Mario Mandzukic gestures during the German Bundesliga soccer match Schalke 04 vs Bayern Munich at Veltins Arena in Gelsenkirchen, Germany, 22 September 2012. Photo: Revierfoto/DPA/PIXSELL'
DPA/Pixsell
27.01.2013.
u 19:32

U 19. kolu njemačkog prvenstva lider Bayern pobijedio je Stuttgart u gostima 2:0. Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić igrao je do 88. minute, kada ga je zamijenio Gomez, i bio najbolji igrač. Mandžo je u 50. minuti zabio za vodstvo Bavaraca, dok je u 72. minuti asistirao za pogodak kojeg je postigao Tkomas Muller.

Kod gola mu je pomogao i branič domaće momčadi koji je vrataru vratio prekratku loptu, što je hrvatski nogometaš iskoristio.

Bayern je i dalje vodeća momčad lige, ima 46 bodova, 11 više od Bayer Leverkusena, te čak 12 više od aktualnog prvaka, dortmundske Borussije.

Mandžukiću je ovo bio 12. bundesligaški gol ove sezone, ima samo jedan manje od najboljeg strijelca Kießlinga.

>>>HSV pobijedio Werder 3:2, Badelju svih 90 minuta, Pavloviću klupa