vrućine u iraku
Ljudi se peku na 53°C, a svako malo nestaje struje!
Ukoliko se ovakvi trendovi nastave, odnosno budu li temperature i dalje rasle, znanstvenici upozoravaju da će do kraja stoljeća neki dijelovi planete biti nenastanjivi