NEREDI DILJEM SAD-A Hrvati u New Yorku: 'Situacija je stvarno zastrašujuća, nakon korone još i nasilje'
SVJEDOČANSTVO O NEREDIMA Hrvat iz SAD-a: Nema dovoljno policije, ne osjećam se sigurno. Ovo je apsolutna anarhija Marko Kirn: Policija je puno stroža nego u Hrvatskoj, ali s druge strane, i oni nad kojima rade obradu sve više provociraju i ispituju granice