FOTO Pogledajte kako je bilo na otvaranju nove lamele Doma zdravlja Novi Travnik
Iz novotravničke Gradske uprave podsjećaju kako je postojeća zgrada Doma zdravlja Novi Travnik izgrađena je još 1972. godine, a od tada se kapaciteti te ustanove nisu značajnije proširivali, iako su potrebe stanovništva i zdravstvenog sustava kontinuirano rasle