Zrinjski uplovio u sigurne vode

asfasg
26.03.2016.
u 22:36

Utakmica je počela dominacijom Zrinjskog koji je što je vrijeme odmicalo povećavao prednost. Prva četvrtina završila je vodstvom Plemića 24:11. Zrinjski i u drugoj četvrtini igra odlično i na početku pravi seriju 6:0 za 30:11. Sredinom druge četvrtine Zrinjski ima 22 poena prednosti, a na odmor se ide sa velikih 43:24 za Zrinjski. U nastavku Zrinjski igra malo opuštenije i Plemići zadržavaju prednost. Kraj treće četvrtine dionio je rezultat 57:41. Zadnja četvrtina donosi mirnu igru Zrinjskog koji gostima nije ostavaljao ni minimalne nade za bilo kakav povratak u utakmicu. Na kraju sigurna i više nego zaslužena pobjeda Zrinsjkog rezultatom 84:59. Zrinjski je do pete pobjede iz pet utakmica u Ligi za opstanak vodio odlični Begić koji je postigao 24 poena. Brajković je ubacio 14, Demić 13 uz 7 skokova, princ 12 uz 4 skoka i čak 11 asistencija. Šamadan je dao 10, Pavić 5, Petrić 4 i Gilja 2 poena. Kod gostiju bolji od ostalih bili  su Rizvić sa 14 i Sejfić sa 12 koševa. Zrinjski nakon ove pobjede ide prema sigurnoj luci spasa, a Student će se morati dobro potruditi da očuva prvoligaški status.