Željezničar nemoćan u Čitluku, Zrinjski nastavio trijumfalni niz i otišao na +20

14.04.2023.
u 17:14

Na vrhu ljestvice Zrinjski sada ima 63 boda, dvadeset više od drugog Borca i momčad Krunoslava Rendulića jako je blizu da i matematički osigura obranu naslova prvaka.

Nogometaši Zrinjskog produžili su svoj trijumfalni niz na 14. pobjeda u svim natjecanjima nakon što su u prvom susretu 26. kola Premijer lige BiH u Čitluku pobijedili Željezničar rezultatom 2:0.

Bolju igru u prvom poluvremenu Plemići su okrunili s dva gola Nemanje Bilbije u 11. i 26. minuti.

Plemići su i u nastavku bili bolja momčad, stvorili su nekoliko izglednih situacija, a najbliži trećem pogotku bili su u 81. minuti kada u situaciji jedan na jedan Nikola Mandić nije uspio svladati vratara Željezničara.

Ako Plemićima na ruku budu išli rezultati ostalih utakmica već bi sljedećeg vikenda mogli proslaviti osmi naslov nogometnog prvaka BiH.