VIDEO Luka Modrić je asistirao Brazilcu za jedan od najljepših golova sezone

REUTERS
27.01.2023.
u 07:14

Napadač Reala Rodrygo zabio je genijalan pogodak nakon što je nanizao polovicu momčadi Atletica i matirao Oblaka

Održana je utakmica između madridskog Reala i Atletica na Santiago Bernabeu (3:1). Kraljevski klub izjednačio je golom Rodryga na 1:1 protiv Atletico Madrida u četvrtfinalu Kupa kralja.

Igrala se 79. minuta na Santiago Bernabeuu kad je Brazilac genijalno nanizao nekoliko protivničkih igrača i s lakoćom pogodio pored Jana Oblaka za izjednačenje.

Prekrasnoj minijaturi prethodila je asistencija Luke Modrića, kojem se tako piše nova asistencija, treća ove sezone.

Inače, Atletico je šokirao Bernabeu i poveo u 19. minuti preko bivšeg Realovca, Alvara Morate. Real je poveo duboko u prvom produžetku, igrala se 105. minuta, a kirurški precizan bio je kapetan Karim Benzema. Treba naglasiti da je stoper Atletica Stefan Savić zaradio drugi žuti karton i isključenje. Konačnih 3:1 postavio je drugi brazilski napadač Vinicius u prvoj minuti nadoknade drugog produžetka.