TKD Poskok

Tri medalje u jakoj konkurenciji

24.11.2016.
u 07:00

U Posušju je sport stalno u usponu. Košarkaši nižu pobjede, a članovi TKD kluba “Poskok” redovito “ubiru” medalje i pehare. Nastupili su i na kupu mlađih i starijih kadeta i kadetkinja “Marjan 2016.” u Splitu gdje se okupilo više od 280 natjecatelja iz BiH i Hrvatske. Turnir je organizirao splitski Taekwondo klub “Marjan”, a konkurencija je bila velika i jaka. Posuški klub nastupio je s 11 mlađih kadeta i kadetkinja koji su osvojili dvije brončane i jednu srebrnu medalju. Među njima se najviše istaknuo mladi Andrej Zlopaša koji je u finalu kategorije mlađih kadeta do 36 kg izgubio od domaćeg predstavnika, proglašenog najboljim mlađim kadetom turnira. Brončane medalje su osvojili Franka Sabljo i Josip Mandurić - Ovo je zadnji turnir u ovoj godini za naše mlađe kadete i kadetkinje. U nekoliko nastupa u ovoj godini pokazali su napredak u tehnici i motoričkim sposobnostima te ostvarili dobre rezultate. Posebno se istaknuo Andrej Zlopaša koji je u kratkom vremenu jako napredovao, izjavio je trener Petar Boban.