VILLANUEVA DEL PARDILLO

Trener izazvao kaos utrčavanjem na travnjak, spriječio kontru pa zaradio crveni karton

12.04.2022.
u 14:54

U 89. minuti susreta rezultat je bio 1-1, a jedna momčad povukla je kontru. Trener protivničke momčad nije se mogao suzdržati te je uletio na travnjak i presjekao dodavanje.

Tijekom prvenstvene utakmice u nižoj ligi Španjolske, trener kluba Villanueva del Pardillo napravio je nesvakidašnji potez zbog čega je zaradio crveni karton, pišu 24 sata

Pri rezultatu 1-1 u 89. minuti susreta, jedna je momčad povukla kontru, a trener protivničke momčad nije odolio te je ušao u teren i presjekao dodavanje.

Zbog suludog poteza nastao je sveopći kaos, a protivnički napadač kojemu je bilo upućeno dodavanje mu je prišao s leđa i gurnuo ga.

Ubrzo su do trenera dotrčali i ostali revoltirani suigrači kojima je oduzeo priliku za vodstvo. U konačnici je situacija eskalirala, a sudac je treneru bez razmišljanja pokazao crveni karton.