Širokobriježani gaze sve pred sobom, svladali GOŠK s 2:0

široki brijeg
27.08.2023.
u 21:36

Široki Brijeg nakon četiri utakmice ima deset bodova i lider je na ljestvici Premijer lige

Široki Brijeg je nastavio s kvalitetnim partijama u novoj sezoni Premijer lige.

Širokobriježani su večeras na Pecari svladali NK GOŠK 2:0.

Domaći su bolje otvorili utakmicu, a udarac Mamića brani golman Bobić. Nakon toga su probali Pranjić i Chinedu, ali mreže su mirovale.

GOŠK je nakon toga uzvratio. Mandić je dobro prošao i centrirao, no obrana domaćih intervenira ispred Gogića. U 29. minuti zatresla se mreža gostiju iz Gabele.

Chinedu je šutirao, Bobić obranio, no na odbijanac natrčava Mamić i pogađa za 1:0, piše Sportsport.

Bio je to konačan rezultat prvog poluvremena.

GOŠK je dobro otvorio drugi dio, zaprijetili su Tabak i Musulin, no nisu Gabeljani mogli do gola.

Jesu zato domaći par minuta kasnije. Irfan Peljto je pokazao na bijelu točku, a Ćavar bio siguran za 2:0.

U 75. minuti Musulin šutira, stativa spašava Široki Brijeg.

Na kraju je ostalo 2:0, a GOŠK nije iskoristio jedanaesterac. Mihaljević je pogodio prečku.

Široki Brijeg nakon četiri utakmice ima deset bodova i lider je na ljestvici Premijer lige. GOŠK ima tek četiri boda i jasno je da će Gabeljani voditi bitku za opstanak.

U narednom kolu Široki gostuje aktualnom prvaku Zrinjskom, dok GOŠK dočekuje FK Sarajevo.