Europska liga

Široki u Škotskoj izvukao sjajan remi

14.07.2017.
u 07:10

Široki je u prvoj utakmici drugog pretkola Europske lige na gostovanju kod Aberdeena odigrao sjajnih 1:1, te za tjedan dana ima lijepu priliku izboriti plasman u treće pretkolo.

Zaprijetio je Široki u dva navrata preko Lončara, no udarci nisu bili precizni. Aberdeen je uzvratio u 13. minuti preko Christieja čiji udarac brani Bilobrk. Ipak, samo četiri minute kasnije Christie je precizan i Škoti su stigli do minimalne prednosti, piše Goal.

Do kraja poluvremena Široki je zaprijetio preko Begonje i Markovića, ali rezultat se nije mijenjao.

Rezultat se nije mijenjao do 69. minute kada je Marković sjajno zabio za 1:1 nakon asistencije Menala.

Nakon primljenog gola domaćin je krenuo po novi gol, no Maynard i Tansey nisu bili precizni. Široki je bio opasan preko Krstanovića u 84. minuti, no njegov udarac glavom brani Lewis.