Plemići pobijedili u Bijeljini i ostali vodeći tim Premijer lige BiH

Zrinjski
16.04.2016.
u 17:59

Nogometaši Zrinjskog pobijedili su kao gosti Radnik u Bijeljini s 1:0 u susretu 25. kola Premijer lige BiH.

Prvo poluvrijeme nije donijelo nimalo lijep nogomet. Radnik je u prvih pola sata imao jedan šut prema golu, ali ostao bez Vasića i Jankovića, koji su zbog ozljeda morali napustiti teren, piše sportsport.ba.

Nevjerojatnu priliku za goste iz Mostara imao je Goran Zakarić na kraju prvog dijela. Filip Arežina ga je zaposlio, ali nogometaš gostiju s nekoliko metara ne uspijeva matirati Asmira Avdukića. Na odmor se otišlo s nepopularnih 0:0, da bi ipak nakon sedam minuta igre u nastavku gosti došli do vodstva.

Sjajnu akciju Todorovića u pogodak je pretvorio Goran Zakarić za prednost od 1:0.

Potom su gosti umirili utakmicu. Jedinu priliku su do kraja imali domaći nogometaši kada je mladi Glišić šutirao s 13 metara, ali je Goran Karačić lagano obranio. Do kraja je ostalo 1:0, te će Zrinjski nakon 25. kola ostati vodeći tim Premijer lige BiH.