futsal

Nogometaši BiH ostali bez plasmana na Europsko prvenstvo

26.01.2022.
u 20:18

Nakon što su na startu prvenstva poraženi od Španjolske sa 5:1, nogometaši BiH ostali su bez plasmana u daljnjem natjecanju, iako im je preostao još susret protiv Azerbedžana.

Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je od Gruzije s 2:1 (0:1) u 2. kolu grupne faze natjecanja na Europskom prvenstvu u Nizozemskoj.

BiH povela je u 7. minuti nakon prodora Blage Gašpara po lijevoj strani. Ubačenu loptu na drugoj stativi dočekao Nermin Kahvedžić koji je pogodio mrežu Gruzijaca.

U drugom poluvremenu Gruzijci su napravili preokret golovima Brazilaca. Rezultat je u 25. minuti poravnao Tales, koji je kaznio slabo dodavanje naših igrača i pogodio prazan gol Milanovića koji se nije stigao vratiti. Četiri minuta kasnije pobjednički pogodak za Gruzijce postigao je Branco, koji je svoj tim odveo u četvrtfinale.

Izabranicima izbornika Ive Kreze a EP preostao je još susret protiv Azerbejdžana, koji se igra 29. siječnja u 17.30 sati.