Nakon golčine Atleticu Rakitić sjajno asistirao protiv Barcelone

22.12.2021.
u 09:11

Sevilla je na domaćem terenu remizirala s Barcelonom 1:1 u zaostaloj utakmici četvrtog kola La Lige. Domaća je momčad povela u 32. minuti iz uigrane akcije.

Nogometaši Seville izborili su korner na desnoj strani napada. Izveo ga je bivši Barcelonin igrač Ivan Rakitić, a njegovi suigrači kretnjama su otvorili prostor za Papua Gomeza koji se sjurio prema preciznom Rakitićevom dodavanju i smjestio loptu u mrežu.

Rakitićevu asistenciju pogledajte OVDJE.

Sevilla ipak nije sačuvala vodstvo, Ronald Araujo izjednačio je u 45. minuti i tako donio bod Barceloni. Rakitić je igrao do 70. minute.