Mario Mandžukić
Getty
21.05.2017.
u 16:06

Mandžo danas slavi 31. rođendan i baš je on načeo Crotoneovu mrežu. U 13. minuti hrvatski reprezentativac zabio je na asistenciju Cuadrada za Juventusovo vodstvo od 1:0

U 37. kolu Serie A Juventus trenutačno kod kuće igra protiv Crotonea (2:0). Mario Mandžukić i društvo pobjedom bi potvrdili naslov talijanskog prvaka, šestog u nizu. Staroj dami bit će to 33. Scudetto.

Mandžo danas slavi 31. rođendan i baš je on načeo Crotoneovu mrežu. U 13. minuti hrvatski je reprezentativac zabio na asistenciju Cuadrada za Juventusovo vodstvo od 1:0. To mu je sedmi pogodak ove seuzone u prvenstvu. Na 2:0 povisio je Paulo Dybala u 39. minuti prekrasnim pogotkom iz slobodnog udarca.