Posušje

Košarkaši Posušja košem razlike pobijedili Čapljinu

05.12.2016.
u 08:00

Cijelo Posušje ovih dana živi u prelijepom ozračju. Uz sportske događaje tu su i humanitarne akcije. Tako je bilo i na susretu KK Posušje - HNK Čapljina koji je napunio posušku gradsku dvoranu. Mnogi su se u Posušju nadali pobjedi, a zasigurno su svi željeli i punu dvoranu jer je susret i humanitarnog karaktera - za malog Petra Pavkovića pod nazivom “Petre, ti si stijena”. Posušani su u prve dvije četvrtine igrali maestralno (28:18, 23:10). Poluvrijeme su završili odličnom igrom 51:38. No, u drugom dijelu susreta, u trećoj i četvrtoj četvrtini, gosti su zaigrali bolje i uspjeli smanjiti omjer domaćih koji su izgubili snagu nakon susreta protiv Širokoga u Kupu, pa su gosti zaprijetili. Ipak, jedan koš više donio je domaćinu pobjedu (72:71. Svi su u Posušju slavili ovu pobjedu i pokazali veliku humanost za malog Petra.