LMZ Grude

Branitelji naslova poraženi nakon godinu dana

20.07.2016.
u 10:00

Odigrano je treće kolo Lige mjesnih zajednica općine Grude. U skupini A Tihaljina II je pobijedila Soviće Gornje rezultatom 7:1. U visokoj pobjedi sudjelovali su Mirko Mijatović s tri pogotka te Ante, Toni i Luka Ančić i Marko Vujević s po jednim golom. Počasni gol za Soviće zabio je Jerko Tomas, a igračem utakmice proglašen je Mijatović. U drugoj utakmici Medovići i Gorica su podijelili bodove. Završilo je 4:4. Iako je Gorica imala vodstvo od 3:0 na poluvremenu pa i 4:2 deset minuta prije kraja, Medovići su se uspjeli vratiti. Petar Vukoja zabio je 2 gola, a Antonio i Nikola Bondža po 1 za Medoviće dok su za Goricu strijelci bili igrač utakmice Ante Boban s 2 gola te Ivan Bušić i Ante Bošnjak s po jednim. U trećoj utakmici Grude Istok pobijedio je s 5:3 Donje Mamiće. Ante Marić zabio je 2 gola, a po jedan Marko Ćorluka, Darko i Ivan Mikulić, dok je za Mamiće Karlo Bošnjak zabio 2 gola i Ivan Leko 1. Igrač utakmice bio je Ante Marić. U posljednjoj utakmici, branitelj naslova Grude Pešija pretrpjela je prvi poraz nakon godinu dana. Ružići su bili bolji s 2:0 pogocima Marina Bilića i Marka Žulja koji je proglašen igračem utakmice. Sinoć su odigrane utakmice skupine B, a zbog blagdana svetog Ilije, zaštitnika u Tihaljini, natjecanje se nastavlja sutra skupinom A.