Bh. kadetkinje poražene od Austrije

Ženska kadetska nogometna reprezentacija
02.10.2016.
u 18:57

Ženska kadetska nogometna reprezentacija BiH poražena je od Austrije s 4:1 u susretu drugog kola grupe 11 kvalifikacija za europsko prvenstvo. Na utakmici koja je odigrana u Skoplju, Austrija je nakon prvog poluvremena imala tri gola prednosti, a u strijelce su se upisale Hobinger u 20., Scharnbock u 27. i Mak u 37. minuti, priopćeno je iz NS BiH.

Drugo poluvrijeme su bolje otvorile izabranice izbornika BiH Ilije Lucića. Andrea Gavrić je u 44. minuti smanjila prednost Austrije na 3:1, a konačnan rezultat postavila je svojim drugim golom Hobinger u 65. minutu.

Drugi susret grupe između Sjeverne Irske i Makedonije završen je rezultatom 4:0.

Nakon dva kola Austrija je prva na ljestvici sa šest bodova, BiH i Sjeverna Irska imaju po tri, dok je Makedonija bez bodova.

U posljednjem kolu koje je na programu 5. listopada u 15 sati sastat će se Makedonija i Bosna i Hercegovina, te Sjeverna Irska i Austrija.