Mateo Kovačić nakon pobjede Hrvatske protiv Gane istaknuo je kako Vatreni još uvijek nisu na razini na kojoj žele biti, ali je naglasio da je pobjeda potpuno zaslužena.
"Još nismo na razini na kojoj trebamo biti, ali bili smo uvjereni da ćemo doći do pobjede. Na kraju smo zabili taj gol i mislim da je pobjeda zaslužena", rekao je Kovačić nakon utakmice.
Hrvatska je pobjedom izborila prolazak skupine, a Kovačić ne skriva zadovoljstvo zbog ostvarenog cilja.
"Sve je ljepše kada se pobjeđuje. Prošli smo ovu skupinu, koja je bila jedna od težih, i sada idemo dalje", poručio je hrvatski veznjak.