Podijeli Hrvate, a onda vladaj u Federaciji BiH
SDP namjerava idućih dana oslabiti dogovor između HDZ-a BiH i HDZ-a 1990. ponudom suradnje samo jednoj stranci. Zlatko Lagumdžija SDP-ovo “kukavičje jaje” već počeo nuditi početkom tjedna preko sarajevskih medija
Komentari 26
Herceg Bosna nikako se nesmije revitalizirati to bi zadalo smrtni udarac nama Hrvatima ali vidim da vi po svome pa o tome necu vise To sto smo bili pod Turcima nema nikakve veze a to sto nema Slovenije i Hrvatske da nam salje pomoc kao nerazvijenoj republici to nam jos manje nedostaje nego Turci .Vi iz Hrvatske prepotentno gledate na nas a niste ni svjesni da puno vecu korist vi imate od nas nego mi od vas. Vi sve sto proizvedete da vam nema BIH a to vrijedi i za janeze znate gdje bi mogli prodat - nigdje .Znate li vi tko vam je jedan od najvecih vanjskotrgovinski partnera? A po pitanju demokracije vi nam sigurno nemožete pametovati Sve afere od Sanadera Polanceca Glavasa Barisica govore koliko vi znate o demokraciji
Uspostava HercegBosne zadala bi smrtni udarac Sejdi Komsicu i onakvim kao on. Hrvati su napredan narod zato jer vecina i nije bila pod turcima i zato sto su katolici. Ja bih volio da to bolje iskoristite sa vanjskotrgovinskim deficitom. Morasas igrati s kartama koje imas. Hapsenje Sanadera i ostalih lopova je dokaz da demokracija u Hrv kolko tolko funktionira i da smo na dobrom putu. HR HercegBosna forever!
Sejdo Komsic i je proizvod Dejtona a u dejtonu je nas predstavljao idejni tvorac Herceg Bosne.- To i je problem Hrvata BiH jer nas je predstavljao onaj tko je bio najmladji Titin general koji je radio proti interesa Hrvata Bih. Nama trebaju nove progresivne snage koje ce gledati interes svakoga Hrvata gdje se god on nalazio ali i interes svih gradjana ove zemjle a ne samo dva sela u Hercegovini A koliko vam je dobar put vidi se po tome samo sto niste bankrotirali a i vidi vam se i po vanjskom dugu.Vi ste gospodo dolje tudje trosili i jos trosite ali to cete morati vratiti necete se izvuci
zlaji i sejdi se u ocima vidi da su prevaranti HB zauvjek
Jedino teritorijalna autonomija može spasit Hrvate u bih - A što je Tuđman pristao na ovakvu bih bilo je zato jer je predviđao konfederaciju RH i fBiH ,a ne jer je mrzio Hrvate ! Naravno Tuđman je bio prepošten i prenaivan i preglup da bi mislio da če Alija-balija jedno potpisat a drugo radit iako ga je već bio napao i izdao
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
@dzalic pa ja mislim da je najveca greska bh-Hrvata sto su previse slusali Zagreb, pa se povlacili i kao vrhunac naivnosti ugasili HercegBosnu. BH-Hrvati su bili zanimljivi za Zagreb dok je hercegbosanska dijaspora slala novac. Ne treba sluziti ni Zagrebu ni sarajevskoj carsiji. Ja ne branim HDZ, ali cinjenica je da je BIH bila najvise pogodjena ratom, da ste bili preko 400 godina pod Turcima, da nema vise Hrvatske i Slovenije da salju novac za nerazvijene, da BIH nema puno iskustva sa demokracijom itd. Jedno su zelje, a drugo realna ocekivanja. Navedite mi jedan narod koji je bio pod Turcima, a da je napredan. A oni kojima mi u iseljenistvu sluzimo koji su izazvali dva rata (mislimo na Njemacku) kako Vi kazete, ako vam oni i malo Vatikan ne pomognu ne ce vam nitko pomoci. Jos jednom ponavljam prvi preduvjet da hrvatski narod opstane i napreduje je ozivljavanje HercegBosne i da demokracija nekoliko desetljeca sazrijeva i tek onda mozda dobijete normalnu vlast. Sad trebaju oni da zastupaju hrvatski narod koji su dobili povjerenje, a ne oni kooje su izabrali Bosnjaci.