PA/Pixsell
07.08.2013.
u 09:30

- Jelavić je morao izaći iz igre - rekao je trener Everton Roberto Martinez. Čini se da nije ništa ozbiljnije.

Inter je osvojio sedmo mjesto na Guinness International Champions Cupu u Miamiju nakon što je na jedanaesterce svladao Juventus, dok je Valencia poslije pobjede nad Evertonom peta.

Inter i Juve prvih 90 minuta odigrali su 1:1. Crno-plave je u vodstvo doveo Alvarez u 29. minuti, a izjednačio je Vidal u 45. iz jedanaesterca.

Budući da do kraja susreta više nije bilo pogodaka, odlučivali su jedanaesterci. A junak je bio vratar Intera Juan Pablo Carrizo. Kolumbijac je kod 8:8 obranio udarac Isle, a zatim sam svladao Storarija za peto mjesto.

Mateo Kovačić se još uvijek oporavlja od ozljede pa nije konkurirao za utakmicu.

Jelavić izašao zbog ozljede

Valencia je u susretu za peto mjesto svladao Everton s 1:0. Jedini je pogodak zabio Michel u 53. minuti.

Nikica Jelavić ušao je igru u drugom dijelu, ali je pred kraj susreta zamijenjen zbog boli u nozi.

- Jelavić je zbog toga morao izaći iz igre - rekao je trener Everton Roberto Martinez. Čini se da nije ništa ozbiljnije.