Marin Čilić
Sanjin Strukić/PIXSELL
17.04.2013.
u 14:11

Čilić je Južnoafrikanca Andersona 'sredio' bez problema, s po dva breaka u oba seta

Marin Čilić laganom pobjedom nad Kevinom Andresonom plasirao se u treće kolo Monte Carla. Protiv Južnoafrikanca je slavio sa 6:2, 6:3 za nešto više od sat i 15 minuta igre.

Čilić Andersona 'sredio' bez problema, s po dva breaka u oba seta. Tek u drugom setu, kod 5:1 vodstva Međugorca, Anderson je uspio iskoristiti jednu break-loptu, no Međugorac je brzo priveo susret kraju i zaključio ga vlastitim servisom.

Sljedeći Čilićev protivnik je sedmi nositelj turnira, Francuz Richard Gasquet, koji je još u prvom kolu izbacio Ivana Dodiga.