real,barcelona,lionel messi (1)
Reuters/PIXSELL
27.04.2013.
u 19:59

Barca je vodila do 90. minute zahvaljujući Messijevom pogotku i asistenciji, a onda su ih domaćini iznenadili pogotkom i uzeli bod

Nogometaši Barcelone opet su kiksali! U 33. kolu Primere kod Athletic Bilbaa izvukli su tek bod (2:2), i iako imaju praktički osiguran španjolski naslov, ovaj rezultat sigurno im ne daje vjetar u leđa uoči sljedećeg tjedna i uzvrata polufinala Lige prvaka protiv Bayerna koji ima prednost 4:0 iz prve utakmice...

U susretu protiv Baskijaca, u 27. minuti domaćini su bili u vodstvu pogotko Susaeta. Izjednačio je Lionel Messi u 67. minuti, osam minuta nakon što je zamijenio Xavija. Već dvije minute kasnije Argentinac je asistirao Sanchezu za 2:1 koliko je stajalo do 90. minute. Tada je bod domaćinima donio Ander Herrera.

U drugom susretu Celta Vigo pobijedila je kod Levantea 1:0.

Poredak: 1. Barcelona 85, 2. Real Madrid 71 (.1), 3. Atletico Madrid 68 (-1), 4. Real Sociedad 55 (-1), 5. Valencia 53 (-1)..., 14. Athletic Bilbao 37...