Novi poraz: CSKA razbio Bilićev Lokomotiv

Slaven Bilić Lokomotiv pripreme Pohorje (1)
Daniel Kasap/Pixsell
12.05.2013.
u 13:31

Lokomotiv se tako nakon dvije pobjede zaredom vratio starim navikama. U 28 utakmica osvojili su svega 40 bodova.

Lokomotiv Slavena Bilića kod kuće je poražen od CSKA u 28. kolu ruskog prvenstva. Vodeća momčad lige slavila je s visokih 4:1.

Sve je bilo gotovo nakon prvog dijela kojeg su gosti dobili 3:0. Dva je gola zabio Wagner Love, a jednog Musa. Lokomotiv je u nastavku uspio smanjiti preko Tarasova u 55. minuti, no nadu da može do boda im je srušio Doumbia u 74.

Krešić je branio za Lokomotiv, dok je Ćorluka odigrao čitavu utakmicu na mjestu stopera.

Lokomotiv se tako nakon dvije pobjede zaredom vratio starim navikama. U 28 utakmica osvojili su svega 40 bodova. Kazan koji je na petom mjestu, posljednjem koje vodi u Europu, im bježi sedam bodova.