vučić:

Vlada Srbije seli iz Beograda

preseljenje
13.09.2016.
u 20:30


Sjedište Vlade Srbije, od 10. do 17. listopada, bit će u Nišu, izjavio je danas premijer ove zemlje Aleksandar Vučić, prenosi Pogled.ba

On je i ranije najavljivao da će nova Vlada raditi i po sedam dana van Beograda i da bi prva lokacija trebala biti Niš.

Vučić je danas, kako je i rekao na predizbornom skupu SNS u Beloj Palanci, otputovao u Bugarsku, gdje će sa premijerima te zemlje i Mađarske, Bojkom Borisovim i Viktorom Orbanom, razgovarati o sigurnosti triju država. 

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata