Sjedište Vlade Srbije, od 10. do 17. listopada, bit će u Nišu, izjavio je danas premijer ove zemlje Aleksandar Vučić, prenosi Pogled.ba
On je i ranije najavljivao da će nova Vlada raditi i po sedam dana van Beograda i da bi prva lokacija trebala biti Niš.
Vučić je danas, kako je i rekao na predizbornom skupu SNS u Beloj Palanci, otputovao u Bugarsku, gdje će sa premijerima te zemlje i Mađarske, Bojkom Borisovim i Viktorom Orbanom, razgovarati o sigurnosti triju država.
vučić: