OD ZADOBIVENIH OZLJEDA

U KBC-u Osijek umro mladić (19) koji je tijekom vožnje ispao iz prtljažnika auta

31.01.2025.
u 12:27

Protiv vozača će biti podnesena kaznena prijava za izazivanje prometne nesreće

U KBC-u Osijek u četvrtak je od zadobivenih ozljeda umro 19-godišnjak koji je tijekom vožnje ispao iz otvorenog prtljažnika automobila krajem prošlog tjedna, izvijestila je u petak Policijska uprava vukovarsko-srijemska. Nesreća se dogodila u nedjelju, 26. siječnja, oko 17 sati u Mirkovcima kod Vinkovaca, kada je 20-godišnji vozač osobnog automobila vukovarskih registracija u otvorenom prtljažnom prostoru automobila prevozio dvojicu mladića od 19 i 22 godine.

Tijekom vožnje 19-godišnjak je ispao iz vozila i zadobio teške tjelesne ozljede. Protiv vozača će biti podnesena kaznena prijava za izazivanje prometne nesreće, izvijestila je u petak vukovarsko-srijemska policija.

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata